info@netmarket.com.tr
0850 532 10 79

Sayfa Detay - Netmarket Eğitimi

Netmarket Eğitimi
Paylaş:
Netmarket Eğitimi
Netmarket programları eğitimi

NETMARKET EĞİTİM SİSTEMİ HAKKINDA

Öncelikle netmarket 365 (NET YAZILIM) ailesi olarak ürettiğimiz tüm yazılım platformlarının kullanımı bakımından kolaylaştırılabilmesi için yazılım üretmekten daha fazla zaman harcadığımızı belirtmek isteriz. Öyle ki bize göre bir yazılımın temel kriterlerinden sonra 2. gelen madde kullanım rahatlığıdır. Bununla birlikte her nekadar kullanımlarını en basite indirgemiş olsakta bir takım teknik yapının herkes tarafından anlaşılabilmesi doğru kullanılmasıda bizim için çok büyük önem arz etmektedir. işte tamda bu nedenle siz saygı değer müşterilerimize eğitim vermekteyiz.

Netmarket yazılımları eğitim sistemi tamamen ücretsiz ve bundan sonrada ücretsiz olarak devam edecektir. Herhangi bir kurumdan bizim yazılımlarımızla ilgili ücretli eğitim almanız gerekmemektedir. Biz kendi yazılımlarımızla ilgili uzman kadromuz ile detaylı ve nekadar gerekiyorsa okadar süre eğitim veriyoruz.

Eğer bir netmarket yazılımını satın almışsanız bu yazılımla birlikte eğitim süreci ve takvimi size sunulur. Bu takvim içerisinde eğitim tekrar ve tekrar tarafınıza verilir. 

Satın alımlar dışında eğitim seminerlerimiz düzenlenmektedir. bu seminerler web sitemizde veya sosyal medya hesaplarımızda ilan edilir. Bu eğitim seminerlerinde hiç bir ücret talep edilmeden siz saygı değer iş ortaklarımıza, saygı değer müşterilerimize yazılım parkurumuz anlatılır ve bu parkur eşliğinde her yazılımın eğitimi ayrı bir ekip arkadaşımız tarafından verilir.

Eğitim ve kullanım kolaylığı konularında soru sorun ve görüşlerinizi lütfen bizimle paylaşmaktan çekinmeyiniz. Bizler sizlerin fikir ve görüşlerinize her zaman açığız. 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder. Netmarketli günler dileriz...