info@netmarket.com.tr
0850 532 10 79

Hakkımızda

Bazı Hizmetlerimiz

Sizler için sunduğumuz hizmetlerimizi aşağıda görüntüleyebilirsiniz. Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgiyi hizmet detayından alabilir, daha ayrıntılı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

Bizler, sınır tanımayan genç mühendisleriz. Şirketimiz bir sermaye gurubu tarafından kurulmamıştır ve bugüne kadar hiçbir yatırım almamıştır. Gücümüz, bize inanan 2.000 üzerinde müşterimizden gelmektedir. 15 yılı aşkındır sadece bir işi yapıyoruz ve tüm enerjimizi işimize veriyoruz. Kazancımız ile teknoloji geliştiriyoruz.

NetMarket , Net Yazılım ekibince 2017 Yılı itibari ile yapımına başlanan ve 2019 yılından itibaren aktif kullanıma geçen, kullanıcılarından aldığı geri dönüşlere ve Mali - Hukuksal mevzuat değişikliklerine göre, yeni eklemeler ve güncellemeler ile kendini geliştiren bir ön muhasebe programıdır.

Netmarket genel bir işletme ön muhasebesi programı olmakla beraber; Market, Restaurant, Club, Mağaza gibi spesifik iş kollarına özel modülleri ile 50 'den fazla sektörde 2000 'den fazla işletmede kullanılmaktadır. 

İşe göre iş gücü feslefemizden yola çıkarak her geçen gün kullanıcılarımızla genişleyen ailemize, genç ve yetenekli yazılımcı ekip arkadaşları kazandırmakla övünüyoruz. Hep beraber güçlü bir aileyiz.

Yaz. Müh. Volkan TOPAL

NetMarket  BEACH CLUB modülümüz, test aşamalarından başarılı olarak geçerek siz müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır. 
Admin - NetMarket Beach Club

Market Satış + Muhasebe Modülü Paket Halinde ( Barkodlu Hızlı Satış )Sizleri Bekliyor!

Admin - Market Satış Modülü
Zor şartlar altında çalışan Restaurantları anlıyoruz.. Ve sizler için hazırladığımız sizlerin yüzünü güldürecek..
Admin - Restaurant Modülü