0850 532 10 79

NETMARKET'i 15 Gün Ücretsiz Kulanın.

NetMarket tüm modüllerini (kısıtlı) olarak 15 gün ücretsiz kullanabilirsiniz. Kafe, Restoran, Market, Muhasebe gibi tüm modüllerimizi demo sürümünden inceleyebilirsiniz.

İndirmeler Bölümü Hemen İndir

NetMarket Beach Club
NetMarket  BEACH CLUB modülümüz, test aşamalarından başarılı olarak geçerek siz müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır. 
Market Satış Modülü

Market Satış + Muhasebe Modülü Paket Halinde ( Barkodlu Hızlı Satış )Sizleri Bekliyor!

Restaurant Modülü
Zor şartlar altında çalışan Restaurantları anlıyoruz.. Ve sizler için hazırladığımız sizlerin yüzünü güldürecek..
NetMarket Ön Muhasebe
1100 Alt Başlık ile işinizde yeni ufaklar açacak ön muhasebe yazılımımız sizi bekliyor...r
Hakkımızda

Bizler, sınır tanımayan genç mühendisleriz. Şirketimiz bir sermaye gurubu tarafından kurulmamıştır ve bugüne kadar hiçbir yatırım almamıştır. Gücümüz, bize inanan 2.000 üzerinde müşterimizden gelmektedir. 15 yılı aşkındır sadece bir işi yapıyoruz ve tüm enerjimizi işimize veriyoruz. Kazancımız ile teknoloji geliştiriyoruz.

NetMarket , Net Yazılım ekibince 2017 Yılı itibari ile yapımına başlanan ve 2019 yılından itibaren aktif kullanıma geçen, kullanıcılarından aldığı geri dönüşlere ve Mali - Hukuksal mevzuat değişikliklerine göre, yeni eklemeler ve güncellemeler ile kendini geliştiren bir ön muhasebe programıdır.

Netmarket genel bir işletme ön muhasebesi programı olmakla beraber; Market, Restaurant, Club, Mağaza gibi spesifik iş kollarına özel modülleri ile 50 'den fazla sektörde 2000 'den fazla işletmede kullanılmaktadır. 

İşe göre iş gücü feslefemizden yola çıkarak her geçen gün kullanıcılarımızla genişleyen ailemize, genç ve yetenekli yazılımcı ekip arkadaşları kazandırmakla övünüyoruz. Hep beraber güçlü bir aileyiz.

Yaz. Müh. Volkan TOPAL

Ürünlerimiz

Bazı Ürünlerimizi aşağıdan takip edebilirsiniz. Tüm ürünlerimizi görüntülemek için ÜRÜNLER bölümünü ziyaret ediniz.

En son Bloglar

En son blog yazılarını aşağıdan kontrol edebilirsiniz. Tüm blogları görüntülemek için lütfen bloglar başlığını kulanınız.

BAYİMİZ OLUN !

Hemen Bayi formunu doldurarak Bayimiz olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Bayi Formu